Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem działalności jest prowadzenie I Zespołu Ogólnokształcących Szkół Społecznych im. Stanisława Konarskiego STO w Katowicach, w skład którego wchodzą: - Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 - I Społeczne Gimnazjum - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące. Zespół szkół posiada uprawnienia szkoły publicznej i utrzymuje się z czesnego opłacanego przez rodziców oraz dotacji z budżetu miasta Katowice dla placówki niepublicznej. Zespół szkól jest samodzielną placówką i prowadzi oddzielną księgowość. Podobnie jak w latach ubiegłych została przeprowadzona akcja zbierania odpisów 1% podatku wśród rodziców uczniów i absolwentów naszej szkoły i był to podstawowy dochód koła w 2015/2016 roku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję