Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ludowy Klub Sportowy "Hetman" jest stowarzyszeniem,które skupia się na jednej dyscyplinie sportowej. Jest nią najbardziej lubiana i akceptowana piłka nożna.Obecnie w klubie trenuje 60 zawodników podzielonych na trzy grupy wiekowe.Dla wszystkich tych drużyn klub organizuje możliwość spędzania wolnego czasu w sposób aktywny.Na mecze wynajmowany jest zorganizowany transport oraz profesjonalna obsada sędziowska która czuwa nad przebiegiem rywalizacji. Trzy najwazniejsze wydatki jakie klub ponosi w związku z organizacją treningów i meczy mistrzowskich to: -wynagrodzenie trenera -transport -obsada sędziowska

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję