Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem statutowym organizacji Stowarzyszenia jest infrastrukturalna NON PROFIT działalność dobroczynna o charakterze charytatywnym polegająca na niesieniu pomocy żywnościowej osobom i rodzinom potrzebującym w oparciu o pozyskiwaną żywność w ramach ratowania żywności przed marnotrawieniem i utylizacją. Prowadzenie akcji edukacyjnych i społecznych z szerokim zaangażowaniem wolontariatu. Współpraca z z lokalnymi samorządami,i wspieranie lokalnych organizacji społecznych w realizacji zadań własnych Gmin. Łagodzenie skutków ubóstwa, przeciw działanie zagrożeń zdrowotnych i ekologicznym, upowszechnianie postaw zdrowego stylu życia oraz zachowań proekologicznych, wyzwalanie postaw solidarności międzyludzkiej i poszanowania żywności., wdrażanie standardów racjonalnego odżywiania, kreatywnego działania na polu pomocy społecznej, upowszechnianiu i ochronie praw człowieka, samorządności i samopomocy oraz kreowaniu postaw nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję