Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zorganizowanie i udostępnienie miejsca do różnorodnych zajęć i zabawy dla dzieci. Na prywatnej posesji ustawiona została trampolina, która była także własnością prywatną. Znajdowała się ona w ogrodzie, jako teren ogrodzony i z dostępem za zgodą właściciela. Dostęp był w zasadzie nieograniczony, w zasadzie bez względu na porę dnia. W tym ogrodzie dzieci z osiedla mogły sobie urządzać także zabawy, korzystając z naturalnego jego urządzenia. W zależności od warunków atmosferycznych mogły okresowo korzystać także z ustawionego dużego (dziesięcio-osobowego) namiotu. Ze szczególnym upodobaniem dzieci chciały przebywać w namiocie, urządzając sobie tam „mieszkanie” na swój sposób. W ogrodzie zainstalowany był także hamak, który był dostępny dla dzieci, bez ograniczeń.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję