Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Popularyzacja i upowszechnianie badmintona w środowisku miejskim szczególnie wśród dzieci i młodzieży. 2 . Poprzez systematyczne szkolenie stałe podnoszenie poziomu sportowego wśród zawodników Klubu. 3 . Współudział w wychowaniu zawodników. 4 . Propagowanie i prowadzenie działalności w zakresie uprawiania rekreacyjnego badmintona wśród mieszkańców miasta. 5 . Organizowanie zawodów, imprez sportowych i rekreacyjnych w badmintonie.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000058406
  • e-mail: biuroskb@wp.pl
  • Telefon: 875667935
  • Adres: UL. ZARZECZE 26, 16-400 SUWAŁKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję