Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizowanie III Ogólnopolskiej Konferencji "Pielęgniarstwo Pediatryczne-nowe wyzwania"kierowanej do pielęgniarek pediatrycznych z całego kraju , - 130 osób uczestników konfewrencjiodbyło sie 3 seje podczas którychzaprezentowano ponad 15 prezentacji merytorycznych zwiazanych z praca pielegniarek pediatrycznych przcujacych zZArównow szpitalach jak w POZ-etach i srodowiski wychowania i nauczania -współpraca z Konsultantem Krajowym w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego doktor nauk medycznych Krystyna Piskorz -Ogórek,oraz z poszczególnymi konsultantami Wojewódzkimi w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego, w trakcie konferencji w Ostródzie

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję