Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Współpraca z Domem Polskim w Wilnie - plenery i wystawy. Od czterech lat, w różnych porach roku członkowie Stowarzyszenia, na zroszenie Domu Kultury Polskiej we Wilnie, odwiedzają te piękne miasto i dokumentują fotograficznie architekturę, ludzi, kulturę, sztukę i życie codzienne. Plon tych wypraw jest olbrzymi, a ze względu na zmienne składy uczestników, zróżnicowany zarówno stylistycznie jak i tematycznie. Zebrany materiał pozwoli zorganizować przynajmniej kilka ciekawych wystaw, a w planach jest wydanie albumu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję