Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: - podejmowanie na forum krajowym i zagranicznym działań zmierzających do uzyskania moralnego zadośćuczynienia i rekompensaty materialnej dla obywateli polskich represjonowanych przez III Rzeszę z tytułu różnych form represji nazistowskich, - działanie w celu zabezpieczenia represjonowanym przez III Rzeszę należnych im praw oraz uzyskanie dla członków Stowarzyszenia pomocy socjalnej i opieki zdrowotnej, - dokumentowanie prawdy historycznej o losach obywateli polskich prześladowanych 0380przez III Rzeszę, - działanie na rzecz pojednania polsko-niemieckiego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000056984
  • e-mail: lena22@op.pl
  • Adres: UL. TURECKA 3, 00-745 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję