Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja zbiórek publicznych w Elblągu, zbiórki środków finansowych dla osób niepełnosprawnych na opłacenie leczenia i rehabilitację tych osób. Zbiórki publiczne organizowane były w formie zbiórki ofiar do puszek kwestarskich oraz dobrowolnych wpłat na konto bankowe. Jak również organizacja i przeprowadzenie akcji charytatywnej polegającej na zbiórce zabawek z przeznaczeniem dla dzieci z ubogich rodzin z powiatu elbląskiego. Zbiórki były prowadzone przy wsparciu wolontariuszy zarejestrowanych w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu. Wolontariusze kwestowali jak również zachęcali do przekazania zabawek dla dzieci z ubogich rodzin.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję