Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami działania Stowarzyszenia są: 1 . utworzenie muzeum tradycji górniczej Ziemi Rybnickiej 2 .kultywowanie tradycji górniczej byłej Kopalni Ignacy 3 .gromadzenie dóbr materialnych kultury górniczej 4 .propagowanie wiedzy o dorobku i tradycjach regionalnych związanych z wydobywaniem węgla 5 .działalność wspomagająca rozwój śląskiej społeczności lokalnej 6 .prowadzenie wymiany doświadczeń i poglądów z partnerskimi instytucjami polskimi i zagranicznymi 7 .inspirowanie działalności naukowo-badawczej, społeczno-kulturalnej, oświatowej, turystycznej i ekonomicznej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję