Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) działalność dobroczynna, ochrona zdrowia i pomoc społeczna, 2 ) poprawa jakości życia nieuleczalnie chorych dorosłych i dzieci w terminalnym okresie choroby na miarę ich indywidualnych możliwości, 3 ) poprawa jakości życia osób starszych i niepełnosprawnych, 4 ) niesienie ulgi w cierpieniu psychicznym, duchowym i społeczno- socjalnym, leczenie bólu i innych objawów towarzyszących chorobie głównie nowotworowej i AIDS, 5 \) pomoc rodzinom chorych i osieroconym, 6 ) podnoszenie świadomości społecznej na temat opieki holistycznej i wielodyscyplinarnej opieki hospicyjnej, 7 \) szkolenie personelu medycznego, wolontariuszy i rodzin chorych, 8 ) współpraca z organami administracji publicznej, samorządowej i innymi organizacjami w kraju i za granicą, 9 \) pomoc psychologiczna poszkodowanym w wypadkach samochodowych i ich rodzinom, 10 \) organizacja i promocja wolontariatu, 11 ) rehabilitacja osób niepełnosprawnych, 12 ) integracja osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi, 13 ) pomoc i poradnictwo osobom niepełnosprawnym, ich rodzinom i opiekunom, 14 ) podejmowanie działań i wspieranie inicjatyw społecznych zmierzających do zapobiegania wykluczeniu społecznemu osób starszych, przewlekle i nieuleczalnie chorych oraz niepełnosprawnych, 15 ) podejmowanie działań i wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz integracji osób starszych, przewlekle i nieuleczalnie chorych oraz niepełnosprawnych ze społecznością lokalną, krajową i międzynarodową, 16 ) podejmowanie działań i wpieranie inicjatyw na rzecz propagowania i ochrony praw pacjenta.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję