Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Stowarzyszenia ,,Ziemia Kluczewska popiera pasje i zainteresowania dzieci i młodzieży gminy Klucze, a także oferuje pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym. I tak na rehabilitację Damiana Draby Kluczewska03960396 w Kluczach w 2016 roku, zgodnie z celami statutowymi, polegała przede wszystkim na wspieraniu wszelkich działań, w tym edukacyjnych, rozwijających przekazano 852,40 zł, 0źyty Mrozowskiej - 979,90 zł, Stefana Miłowickiego - 2267,60 zL, 0c173ażej Zub 561,30 zł, Lena Rogalska 28,10 zł. Stowarzyszenie dofinansowało również: - Klub Sportowy Unia Jaroszowiec, - działania edukacyjne Szkół Podstawowych w 0c1c7dlinie , w Kluczach, w Rodakach, Ryczówku i w Jaroszowcu Dofinansowano zajęcia dla dzieci w Szkole Tańca WENA w Olkuszu. Wsparto również rozwój wsi Bogucin Duży. W 2016 roku Stowarzyszenie aplikowało o dodatkowe środki zewnętrzne w wielu konkursach, w tym ogłaszanych przez UMWM czy ministerialnych, jednak bez powodzenia. Wiosną 2016 roku Stowarzyszenie było inicjatorem nawiązania współpracy pomiędzy wszelkimi organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie Gminy Klucze. Powstała tzw. Inicjatywa klastrowa, która miała na celu uporządkowanie i wzmocnienie działań NGO funkcjonujących lokalnie, tak aby wykorzystać lokalne zasoby i walory przyrodnicze. Przez kilka kolejnych miesięcy miały miejsce spotkania w wyniku których powstała INICJATYWA KLASTROWA obejmująca cały powiat olkuski. Stowarzyszenie "Ziemia Kluczewska" pełni rolę lidera w tej inicjatywie a Prezes SZK wchodzi w skład Zespołu koordynującego i zarządzającego procesem tworzenia klastra. Ponadto w 2016 roku Stowarzyszenie pozyskało z Ministerstwa Rodziny i Pracy Polityki Społecznej środki na realizację projektu pod nazwą "Aktywny Senior Kluczewski" w kwocie 59.875,00 zł

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję