Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) Wojewódzki konkurs Przyrodniczo- Historyczny dla uczniów szkół Jana Pawła II Szkoła Podstawowa w Zarzeczu, kwiecień 2016 r. 2 \) 3 \) Konkurs wiedzy o Janie Pawle II w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II nr 6 w Przemyślu 3 \) 5 ) Półkolonia profilaktyczna o tematyce związanej z przeciwdziałaniem alkoholizmowi „wskocz na rower, trzymaj się w siodle, strzelaj celnie, zachowaj zdrowie, orientację, kierunek i azymut. Pomóż sam sobie i drugiemu” zorganizowana przez Zespół Szkół w Jasionce dla uczniów Szkoły w Jasionce, lipiec 2016 4 \) 7 \) Organizacja XVI Podkarpackiego Rajdu Pieszego Szkół im. Jana Pawła II- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Świebodnej - październik 2016

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000056283
  • e-mail: zs_jas@wist.com.pl
  • Telefon: 177723017
  • Adres: UL. TRZEBOWNISKO 306, 36-002 JASIONKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję