Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przeprowadzenie zbiórki publicznej na rzecz chorej z SM. Zbiórkę przeprowadzono w trakcie Koncertu Art Heart 2016 w dniu 4.12.2016r na podstawie zezwolenia 2016-4256-OR. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostały na zakup łóżka ortopedycznego wraz z oprzyrządowaniem i materacem przeciwodleżynowym dla osoby niepełnosprawnej , bez prawa do renty i emerytury na utrzymaniu również niepełnosprawnego męża. Zebrana kwota to 1579,24zł. Była to zbyt mała kwota na zakup nowego łóżka, stąd Zarząd podjął decyzję o odkupieniu używanego , zgodnie z wymogami podopiecznej- osoba z otyłością olbrzymią.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję