Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wyjazd i uczestnictwo lubelskich dzieci i młodzieży w Międzynarodowej Letniej Szkole Młodzieży - "Kampus". Wyjazd zorganizowany został we współpracy z innymi jednostkami i organizacjami do Słowacji ( Jasna Demanovska Dolina Lipto01c0sky Mikulas). Były to rekolekcje na temat: "0c173ogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią". Pobyt trwał w terminie od 31 lipca 2016 r. do 5 sierpnia 2016 r. Młodzież podczas każdego dnia wyjazdu rozważała jedną z trzech najważniejszych relacji w życiu młodego człowieka, relacji z samym sobą, relacji z bliźnimi oraz relacji z Bogiem. Uzupełnieniem programu były wycieczki w góry, wspólne gry i zabawy, a także wieczory kulturowe, pokazujące specyfikę danej kultury państwa. W ramach programu młodzież podejmowała popołudniowe warsztaty.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję