Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność wspomagająca edukację (85.60.Z wg PKD). Działalność wspierająca edukację skierowana do osob niepełnosprawnych to jeden z celów naszego Koła. Głównym celem jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych stowarzyszenia Koło Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym. I chociaż w nazwie mowa o dzieciach to dla nas wiek nie ma znaczenia. Najważniejsza jest możliwość niesienia pomocy, bo "Razem łatwiej". Stawiamy na działalność informacyjno- edukacyjną, rehabilitacyjno-edukacyjną, najczęściej poprzez wyjazdy w plener. Przez zabawę i ruch na świeżym powietrzu łatwiej dotrzeć do zainteresowanych, bo schorzenia bywają różne. Różne są też tematy poruszane na takich spotkaniach od spraw zwykłych, powszednich do bardzo skomplikowanych- jak pokonać bariery nie do przebycia. Organizujemy tez spotkania ze specjalistami: psychologiem, który tłumaczy jak zachować się w trudnych sytuacjach; terapeutą, który opowiada jak przystosować się do otaczającego świata. Docelowo chcemy utworzyć kompleks edukacyjno- rehabilitacyjny.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję