Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM STOWARZYSZENIA JEST WSZELKIEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA NA RZECZ OSÓ0011 I RODZIN BEZDOMNYCH, CHORYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH, W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ WYRÓWNANIA SZANS DLA TYCH OSÓ0c358 AKTYWIZACJA ŚRODOWISK SPOŁECZNYCH I RELIGIJNYCH. O0c03aĘCIE DZIECI I OSÓ0011 NIEPEŁNOSPRAWNYCH WCZESNĄ INTERWENCJĄ ORAZ PRZECIWDZIAŁANIU PATOLOGII SPOŁECZNEJ. STWORZENIE WARUNKÓW UMOŻLIWIAJĄCYCH NIWELOWANIE SKUTKÓW NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. PROWADZENIE RÓŻNYCH FORM REHABILITACJI. PROWADZENIE DZIAŁAŃ PROZDROWOTNYCH.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000054960
  • e-mail: pierwszy_krok@op.pl
  • Telefon: 713420068
  • Adres: UL. PUŁASKIEGO 26 OF., 50-446 WROCŁAW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję