Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

profilaktyka uzależnień,niedostosowania społecznego dzieci i młodzieży oraz ochrona i promocja zdrowia; wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży, w tym pomoc diagnostyczn0-terapeutyczna; pomoc rodzinom niewydolnym wychowawczo;rzecznictwo praw dziecka; prowadzenie poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego, prawnego,socjalnego i zawodowego; doskonalenie zawodowe pracowników i członków stowarzyszenia; pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób;upowszechnianie i ochrona praw kobiet;wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję