Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Klub 0c173ękitni kontynuuje dobre tradycje powstałego w Tarnowie w 1947 roku stowarzyszenia. Klub współdziała z innymi organami w procesie wychowania swoich podopiecznych na świadomych obywateli Rzeczy Pospolitej zaangażowanych w dynamiczny rozwój kraju. Klub propaguje i stwarza odpowiednie w miarę swoich możliwości warunki do rozwoju sportu wyczynowego, kultury fizycznej. Prowadzi zajęcia sportowe i działalność rekreacyjną dla członków klubu, dbając o wytworzenie wśród nich atmosfery koleżeństwa, współpracy i kolektywnego współdziałania dla rozwoju klubu oraz realizacji jego celów statutowych. Klub przez swoją działalność sportową oraz wychowawczą kształtuje postawy swoich członków oraz oddziaływuje wychowawczo na innych obywateli w duchu patriotyzmu , poszanowania prawa , dobrych obyczajów i zasad współżycia społecznego a także pracowitości i aktywności społecznej,.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000054839
  • e-mail: ksblekitni@o2.pl
  • Telefon: 146300454
  • Adres: UL. PIŁSUDZKIEGO 32, 33-100 TARNÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję