Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Sama nazwa wskazuje że nasz klub działa na rzecz emerytów i erncistów. Zarzad klubu stara się i miare możliwości zapewnić klubowiczom możliwośc aktywnego działania na rzecz klubu.Wielokrotnie występy zespołu ludowego na terenie miasta jak i poza stwarza możliwość czynnego udziału w życiu kulturalnym naszego województwa.Klub nie zapomina też o świetach swoich koleżanek i kolegów aranżując szereg imprez okolicznościowych.W miarę możliwości finansowych klubowiczów wyjeżczają na wycieczki turystyczno krajoznawcze.W zeszłym roku zorganizowano wycieczke do miejscowości Jantar w całosci sfinansowaną ze składek własnych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję