Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pomoc w opiece nad chorymi i niepełnosprawnymi w domach. Stowarzyszenie uzyskane środki z 10439 OPP w roku 2016 przeznaczyło na zakup drobnego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego dla chorych i niepełnosprawnych. Członkowie stowarzyszenia wraz z kapłanem i siostrą zakonną odwiedzają chorych i niepełnosprawnych w domach, poświęcając im dużo czasu na rozmowę, modlitwę a szczególnie pomoc członkom rodzin opiekujących się chorymi i niepełnosprawnymi. Członkowie Stowarzyszenia odwiedzają również chorych na oddziale paliatywnym limanowskiego szpitala . Działalność ta ma ogromne znaczenie nie tylko dla samych chorych i niepełnosprawnych, ale również dla osób opiekujących się chorymi i niepełnosprawnymi w domu.Niejednokrotnie osoby te nie mają jak wyjść z domu i pozałatwiać swoich spraw i najczęściej nie stać ich na zakup specjalistycznego sprzętu pozwalającego na łatwiejszą obsługę chorych w domu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000054280
  • e-mail: aic_limanowa@wp.pl
  • Telefon: 600882641
  • Adres: UL. JANA PAWŁA II 1, 34-600 LIMANOWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję