Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadzi działalność pożytku publicznego na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie należących do grupy osób wykluczonych społecznie działania te mają na celu poprawę warunków życia i wszechstronnego rozwoju osób z upośledzeniem umysłowym od urodzenia do śmierci poprzez wyrównywanie szans życiowych i likwidację barier materialnych i społecznych prowadzących do izolacji tej grupy. 9 . Celem Stowarzyszenia jest : a) działalność zmierzająca do realizacji misji Stowarzyszenia to jest do: poprawy warunków życia i wszechstronnego rozwoju osób z upośledzeniem umysłowym, w tym szczególnie; nieodpłatne prowadzenie działalności pożytku publicznego obejmującej zgodnie z PKD : 86.90 .A - zajęcia teraputyczno 0374 rehabilitacyjne (m.in. gimnastykę korekcyjną, masaż leczniczy, zajęcia logopedyczne) 88.10 .Z - aktywizacja dorosłych z upośledzeniem umysłowym i przygotowanie do samodzielnego życia 94.99 .Z - poradnictwo i terapia dla rodzin lub opiekunów osób z upośledzeniem umysłowym oraz edukacja, przygotowanie do pracy i życia (samoobsługa) , normalizacja w życiu dorosłym oraz opieka w okresie starości osób z upośledzeniem umysłowym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję