Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie z opisem działań głównych: - Objęcie pomocą prawną, psychologiczną i rodzinną wychowanków przebywających aktualnie w Domach Rodzinnych, wychowanków usamodzielnionych i będących w rodzinach zastępczych. Działania te skierowane były bezpośrednio do wychowanków, jak też do ich rodzin. - Wspomaganie byłych i usamodzielniających się w najbliższej przyszłości wychowanków Domów Rodzinnych w poszukiwaniu pracy i mieszkania, pomoc finansowa, materialna: pozyskiwanie mebli, odzieży, leków. - Współorganizowanie spotkań byłych wychowanków i ich rodzin \(np. Spotkanie Mikołajkowo-Wigilijne, z okazji Dnia Dziecka\). - Prowadzenie drużyny piłki nożnej ,,Zarembiacy035b035b rekrutującej się z byłych i aktualnych wychowanków Domów Rodzinnych, - Prowadzenie drużyny Tenisa Stołowego ,,Zarembiacy" rekrutującej się z byłych i aktualnych wychowanków Domów Rodzinnych. • Prowadzenie Teatru „Zarembiacy”. - Współorganizowanie wypoczynku letniego dla wychowanków Domów Rodzinnych poprzez realizację 4 programów dofinansowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie - „Wypoczynek dzieci i młodzieży w 2016 r.”: 1 \) Murzasichle / Tatry – Dom Rodzinny Nr 1 , 2 \) Zwierzyniec / Roztocze –

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję