Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W roku 2016 orkiestra dęta działająca w ramach Towarzystwa Muzycznego im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie zagrała 20 koncertów. Koncerty te organizowane były przede wszystkim dla mieszkańców miasta Łukowa. Wieloletnią już tradycją w naszym mieście jest to że w czasie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku orkiestra gra koncerty kolęd we wszystkich kościołach w Łukowie oraz w kościele w Gręzówce. Swoją grą orkiestra uświetniła obchody Święta 3 -go Maja, uroczystości obchodów Dni Wojska Polskiego 15 sierpnia, uroczystości katyńskie 17 września na cmentarzu parafialnym oraz obchody rocznicy 11 listopada. Latem zagraliśmy 2 koncerty w amfiteatrze w parku miejskim. W czasie odbywających się w czerwcu "Dni Łukowa" byliśmy współorganizatorem 0079I przeglądu orkiestr dętych im. Antoniego Próchniewicza w którym udział wzięły orkiestry dęte z Siedlec ,Żelechowa, Czemiernik i Rossosza. W grudniu orkiestra zagrała w koncercie "Słodkich Serc”. Są to tylko niektóre przykłady koncertów dla mieszkańców naszego miasta. Orkiestra dęta naszego Towarzystwa bierze również udział w koncertach organizowanych poza Łukowem co jest swoistą reklamą i promocją miasta na zewnątrz. Orkiestra wzięła udział w przeglądzie orkiestr dętych który odbył się w Żelechowie.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000053988
  • e-mail: orkiestralukow@wp.pl
  • Telefon: 257983272
  • Adres: UL. WYSZYŃSKIEGO 20, 21-400 ŁUKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję