Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie Programu Stypendialnego "Bociek" dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Srokowo pozostających w trudnej sytuacji materialnej. Współpracujemy z Fundacją im. Stefana Batorego w ramach programu Równe Szanse, samorządem gminy Srokowo, Nadleśnictwem Srokowo, Gminnym Ośrodkiem Kultury i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Srokowie. Działania służyły pozyskiwaniu środków finansowych na stypendia. Realizujemy program stypendiów pomostowych dla studentów I roku studiów przy współpracy z Fundacją 0źukacyjną Przedsiębiorczości oraz Fundacją Wspomagania Wsi. Stowarzyszenie jest partnerem projektów skierowanych dla dzieci i młodzieży realizowanych na terenie naszej gminy.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję