Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Klub sportowy MKS RADOŚĆ Gorlice prowadzi działalność w oparciu o dwie sekcje tenisa stołowego -dziewcząt i chłopców-. Zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży w kategoriach żacy , młodzicy , kadeci, i juniorzy.Zgodnie ze statutem Klubu i wytycznymi Urzędu Miasta sekcja uczestniczy w turniejach indywidualnych i rozgrywkach drużynowych na szczeblu : miasta, powiatu, rejonu, województwa i ogólnopolskim.W sekcji objętych szkoleniem jest 18 -tu zawodników i zawodniczek \( treningi w GCK Gorlice) posiadających licencje PZTS. Rozgrywki odbywały się wg terminów Klub prowadzi szkolenie grup naborowych w oparciu o klasy 1-4 szkól podstawowych środowiska Gorlic oraz powiatu gorlickiego.Objętych szkoleniem jest 32 dzieci. Zajęcia dwa razy w tygodniu / dana grupa/.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję