Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działający w ramac hFundacji Bukowińskiej „Bratnia Pomoc” w Lubaniu Zespół wokalno - instrumentalny "Echo Bukowiny" funkcjonował prężnie, rozpowszechniając folklor bukowiński oraz utwory o tematyce bukowińskiej poprzez między innymi udział w festiwalach miejscowych, takich jak: Przegląd Dorobku Art. Seniorów w Lubaniu, Festiwal Folklorystyczny FolkArt w Lubaniu. Uczestniczył również w imprezach festiwalowych o zasięgu ogólnokrajowym, jak: "Wielkie 0dłakanie" w Żarach, "Wrzosowisko" w Rzepinie. Ponadto uczestniczył w Miedzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym pod nazwą "Bukowińskie Spotkania" edycja polska w Pile i Jastrowiu, a takżei w Dzierżoniowie). Niezależnie od powyższego Zespół "Echo Bukowiny"zainaugurował w 2016 r. organizację Festiwalu Pieśni maryjnych oraz cykliczne comiesięczne koncerty pn. Niedziele Muzyczne. W 2016 r. Chór dal 40 koncertów, dla około 7,200 widzów w różnych miejscowościach w Polsce; zagranicznych wyjazdów nie było.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000053684
  • e-mail: jangula@tlen.pl
  • Adres: UL. SPÓŁDZIELCZA 6/14, 59 - 800 LUBAŃ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję