Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Pomocy PRO BONO od stycznia 2002 roku prowadzi Centrum Przeciwdziałania Bezdomności przy ul. Urazkiej 47 w Brzegu Dolnym, które zapewnia schronienie osobom bezdomnym z terenu gminy Brzeg Dolny oraz gmin ościennych. Są to osoby bezrobotne, nie posiadające dochodu. Centrum dysponuje 40 miejscami stałymi oraz w razie potrzeby dostawkami (nocleg na świetlicy). Osoby przebywające z Centrum mogą korzystać z odpowiedni wyposażonych łazienek, pralni oraz kuchni. W porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Brzegu Dolnym w Centrum codziennie wydawany jest ciepły posiłek dla osób przebywających w Centrum oraz okolicznych mieszkańców. 85.32 .B - pomoc społeczna pozostała, z zakwaterowaniem 85.32 .C - pomoc społeczna pozostała , bez zakwaterowania

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000053522
  • e-mail: probono56@onet.pl
  • Adres: UL. KOLEJOWA 29, 56-120 BRZEG DOLNY

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję