Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: 1 . Tworzenie podstawowych i realnych możliwości zaspakajania niezbędnych potrzeb osób niepełnosprawnych przez: - dostęp do różnych form edukacyjnych, ochrony socjalnej, ekonomicznej i prawnej - zaopatrzenia w pomoce umożliwiające bądź ułatwiające normalne funkcjonowanie w społeczeństwie, m.in. ortopedyczne, środki pomocnicze, sprzęt rehabilitacyjny i ułatwiający życie, pojazdy mechaniczne - usuwanie barier: architektonicznych i mieszkaniowych, komunikacyjnych i transportowych - przygotowanie do w miarę samodzielnego życia w społeczeństwie 2 . Tworzenie placówek rehabilitacyjnych działających na rzecz osób niepełnosprawnych w miejscu zamieszkania z uwzględnieniem zasad rehabilitacji tj. : - powszechności, tj. dla każdej potrzebującej osoby - wczesnego postępowania, tj. działania z chwilą rozpoznania dysfunkcji lub takiej potrzeby - kompleksowości, tj. uwzględnienia w procesie rehabilitacji wszystkich aspektów leczniczych, zawodowych lub społecznych - ciągłości, tj. prowadzenia postępowania w procesie rehabilitacyjnego do czasu osiągnięcia przez osobę niepełnosprawną maksymalnej sprawności fizycznej i psychicznej 3 . Informowanie opinii publicznej o problemie rodzin z osobami niepełnosprawnymi oraz tworzenia klimatu sprzyjającego podejmowaniu działań na rzecz tych ludzi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję