Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

działalność rozrywkowa i rekreacyjna. Wspieranie rozwoju oświaty , sportu , turystyki i ochrony zdrowia. Pomoc w inicjowaniu i organizowaniu życia kulturalnego w mieście. Rozbudzenie społecznego zaangażowania na rzecz miasta. Upowszechniania kultury fizycznej - Krajeńska Akademia Tenisowa. Podejmowanie działań zmierzających do zagospodarowania niewykorzystanych obiektów. W styczniu 2014 r. Towarzystwo Miłośników Krajenki złożyło ofertę na realizację zadania z zakresu kultury fizycznej na organizację "Szkółki Tenisa Ziemnego w Krajence. Od marca 2014 r. przy Towarzystwie Miłośników Krajenki działa Szkółka Tenisowa. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się 3 lub 2 tygodniowo.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000053015
  • e-mail: andre72@wp.pl
  • Telefon: 608625929
  • Adres: UL. RYNEK 1, 77-430 KRAJENKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję