Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań służących ochronie zdrowia społeczeństwa, w szczególności w zakresie profilaktyki nowotworowej: przyczynianie się do rozpowszechniania aktualnych informacji na temat profilaktyki nowotworowej, zachęcanie kobiet do regularnych badań lekarskich prowadzenie rozległych działań na rzecz rozpowszechniania umiejętności samobadania piersi propagowanie konieczności poddawania się kontroli mammograficznej oraz ultrasonograficznej w celu wczesnego wykrywania choroby nowotworowej, promowanie rozwiązań dotyczących trybu życia mającego wpływ na możliwość zachorowania, w tym zasady zdrowego odżywiania łamanie barier i stereotypów związanych z chorobą nowotworową poprawie stanu psychofizycznego osób zagrożonych chorobą nowotworową, a także osób po przebytej chorobie Podejmowanie wszelkich inicjatyw związanych z rozwojem ruchowym, zawodowym, emocjonalnym i kulturalnym kobiet: przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet w życiu społecznym i zawodowym: podejmowanie działań służących rozwojowi psychicznemu kobiet i ich rodzin: wspieraniu dążeń kobiet do uzyskiwania dobrostanu psychicznego i

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję