Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie imprez promujących kulturę łowiecką wśród mieszkańców Pomorza. Towarzystwu szczególnie zależy na promowaniu muzyki i kultury łowieckiej. Jest to dziedzina mało znana szerszemu społeczeństwu, a z pewnością bardzo interesująca. W muzyce myśliwskiej jest wiele wybitnych utworów napisanych przez polskich kompozytorów. Jest też wielu wybitnych muzyków grających ten nieco zapomniany repertuar. Staramy się właśnie tych twórców prezentować na festiwalach i koncertach. Sprowadzamy i prezentujemy różne zespoły grające muzykę myśliwską. Co roku prezentujemy dzieci i młodzież uczącą się trudnej sztuki gry na naturalnych rogach myśliwskich. Zwracamy też dużą uwagę na szatę graficzną naszych zaproszeń prezentując w ten sposób malarstwo o tematyce myśliwskiej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000052538
  • e-mail: bartex@rubikon.pl
  • Telefon: 586630302
  • Adres: UL. ADAMA MICKIEWICZA 23B, 81-832 SOPOT

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję