Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

integracja środowiska osób niepełnosprawnych-dzieci, dorosłych oraz opiekunów poprzez organizowanie imprez kulturalnych, spotkań tematycznych i wycieczek, uczestnictwo członków stowarzyszenia w zebraniach i konferencjach dotyczących rozwiązywaniu problemów osób niepełnosprawnych Pozyskiwanie nowych informacji medycznych dotyczących chorób nerwowo-mięśniowych- nowych metod leczenia, lekow i terapii. Tworzenie grup wsparcia dla osób chorych i opiekunów w celu wymiany doświadczeń dotyczących radzenia sobie z konkretną chorobą nerwowo- miesniowa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję