Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Z pozyskanych w ciągu roku środków finansowych wspomagaliśmy rzeczowo Dzienny Ośrodek Adaptacyjny dla Osób Niepełnosprawnych w Pabianicach jak zakup upominków okolicznościowych , artykułów dydaktycznych, paczek świątecznych itp. Współdziałaliśmy z Dziennym Ośrodkiem Adaptacyjnym w organizowaniu i obsłudze imprez okolicznościowych w 2016 r.: spotkanie z okazji Dnia Dziecka, spotkanie wielkanocne i wigilijne dla podopiecznych Dziennego Ośrodka i ich opiekunów. Zorganizowaliśmy 10 spotkań z artystami Gminnego Ośrodka Kultury z Wiśniowej Góry. Spotkania odbywały się raz w miesiącu na terenie Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego w Pabianicach. Brało w nich udział średnio 30 osób niepełnosprawnych. Opłacono je ze środków pozyskanych z 1%.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję