Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Realizacja projektu "Święto Mleka u Gmerków w Mlecznej Wsi Giże", którego celem było zaangażowanie społeczności lokalnej sołectwa Giże do wspólnych działań, w wyniku których zorganizowany i przeprowadzony został festyn Święto Mleka - impreza charakterystyczna dla wsi tematycznej Mlecznej Wsi Giże dofinansowany przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Projekt obejmował następujące działania: • Przeprowadzenie konkursu na pamiątkę Mlecznej Wsi Giże • Prezentacja i degustacja produktów kulinarnych Mlecznej wsi • Turniej – zabawa w Zagrodzie Gmerków • Konkurs kulinarny, gry i zabawy, występy zespołów wokalnych - Obwarzanki giżanki - pokaz wykonywania z udziałem publiczności

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję