Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Nowoczesny Szpital w Sulęcinie zgodnie ze statutem wspiera działalność Szpitala w Sulęcinie. W szczególności wspierane są inicjatywy związane z poprawą jakości życia poprzez rehabilitację zarówno w Oddziale Rehabilitacji, jak i w ambulatorium. Ważną sferą pomocy jest także pomoc dla Oddziału Paliatywnego. Obecnie działania nastawione są na utworzenie nowych możliwości w szpitalu związanych z poradnią medycyny paliatywnej. Ponieważ jest to zadanie długofalowe w aspekcie kontraktowania świadczeń przygotowania muszą rozpocząć się w odpowiednim czasie, aby można było liczyć na powodzenie. Korzyści będą kompleksowe, ponieważ pacjent będzie mógł być leczony od początku do końca terapii łącznie ze świadczeniami pielęgniarki i psychologa w Szpitalu w Sulęcinie, co z pewnością poprawi jakość udzielanych świadczeń.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję