Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ochotnicza Straż Pożarna im. Mariana Szuby w Bratkówce między innymi brała czynny udział w akcjach w czasie pożarów, zagrożeń ekologicznych związanych z ochroną środowiska oraz innych klęsk i zdarzeń. Teren tych działań to głownie obszar całej gminy Wojaszówka. Ochotnicza Straż Pożarna im. Mariana Szuby w Bratkówce między innymi brała czynny udział w prowadzeniu działalności mającej na celu zapobieganie pożarom oraz informowanie ludności o istniejących zagrożeniach pożarowych i ekologicznych oraz sposobach ochrony przed nimi.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000051659
  • e-mail: ospbratkowka@op.pl
  • Telefon: 606125243
  • Adres: UL. WOJASZÓWKA 137, 38-406 BRATKÓWKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję