Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Finansowe, rzeczowe i merytoryczne wsparcie szkół, szkolnych i parafialnych klubów sportowych, organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających na rzecz dzieci i młodzieży. Szkoły, kluby i inne podmioty współpracujące z Klubem zostały obdarowane drobnym sprzętem sportowym (m.in. piłki do różnych dyscyplin sportowych, badminton, ringo, hula hop, szachy, warcaby itp.), materiałami edukacyjnymi i dydaktycznymi \(m.in. książki, filmy, sprzęt multimedialny, materiały plastyczne itp.), a także wsparciem finansowym w organizowanym przez nich działaniach na rzecz dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję