Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja wypoczynku letniego dla młodzieży. Warsztaty artystyczne w Niemczech. opis - Żyjemy w Europie, federacji państw, w których prawo, polityka i ekonomia stanowią ramy współistnienia. "Kreowanie wspólnej przyszłości" ma wiele aspektów i istnieje wiele podmiotów i zainteresowanych stron - mniej lub bardziej skutecznych, bardziej lub mniej popularnych i wpływowych. Patrząc na dzisiejszą sytuację w Grecji mamy przykład zupełnego uzależnienia państwa od polityki i gospodarki europejskiej. Grecja jest na łasce polityki Unii Europejskiej i jednocześnie władze tego kraju próbują szantażować Unię. Również w życiu codziennym każdego człowieka istnieje wiele przykładów bezsilności wobec różnych sytuacji nie zależnych od nas. Podczas projektu chcemy zadać sobie pytania: W jaki sposób młodzi ludzie mogą zmienić świat poprzez swoje zaangażowanie. W jaki sposób mogą brać aktywny udział w kształtowaniu przyszłości. Jakie są ich pomysły, ich marzenia związane z przyszłością.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję