Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a\) Rozwijanie i rozpowszechnianie rekreacji ruchowej, sportu, turystyki oraz innych form aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Wojnicza; b\) Aktywne uczestnictwo w kulturalnym i społecznym życiu Wojnicza; c) Przeciwdziałanie alkoholizmowi i narkomanii; d\) Popularyzacja zdrowego trybu życia; e) Kształtowanie pozytywnych cech charakteru osobowości członków klubu oraz wdrażanie do współzawodnictwa sportowego. . Opieka nad członkami i zawodnikami Klubu oraz nad dziećmi między innymi rodzin biednych i patologicznych w 2016 r. 1 . Dzieci i młodzież naszego Klubu są dwa razy roku badane przez lekarza specjalistę. 2 . Przeprowadzamy wywiad środowiskowy na temat dzieci i młodzieży, którym możemy pomóc według naszych możliwości statutowych. 3 . Staramy się zapewniać równy start w karierze sportowej w naszym Klubie, zapewniając opiekę przez instruktorów-trenerów. 4 . Wszyscy którzy chcą uprawiać sport, zwłaszcza pochodzący z rodzin patologicznych, otrzymują od Klubu pomoc w postaci zakupu potrzebnego sprzętu sportowego, np. dresów, butów, strojów, piłek i lektur szkolnych. 5 . Bezpłatnie organizujemy ogniska i zabawy dla dzieci z naszego przedszkola oraz młodzieży szkolnej z wszystkich środowisk.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000051387
  • e-mail: tadha@op.pl
  • Telefon: 502843125
  • Adres: UL. WARSZAWSKA 43, 32-830 WOJNICZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję