Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Okręgowy Związek Żeglarski został powołany w roku 1975 w Nowym Sączu i do 2001 roku był zarejestrowany w Rejestrze Stowarzyszeń Wojewody Nowosądeckiego, a następnie Wojewody Małopolskiego pod nazwą Nowosądecki Okręgowy Związek Żeglarski (NOZŻ) z siedzibą w Nowym Sączu. W dniu 10.10.2001 r. został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla Krakowa 0374 Śródmieście w Krakowie, Rejestr Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i Związków Sportowych pod Nr KRS: 0000051381 pod zmienioną nazwą jako Sądecko 0374 Podhalański Okręgowy Związek Żeglarski (SPOZŻ) i pod taką nazwą działa nadal. W dniu 26 kwietnia 2007 roku SPOZŻ uzyskał status organizacji pożytku publicznego, co zostało odnotowane w rejestrze Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i Związków Sportowych KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa 0374 Śródmieście w Krakowie. Celem działalności Związku jest promocja i wspieranie rozwoju żeglarstwa we wszystkich jego formach, zrzeszanie klubów i organizacji żeglarskich oraz reprezentowanie interesów stowarzyszonych w nim osób fizycznych. W całej działalności Związek wykorzystuje specyficzne walory wychowawcze żeglarstwa, dba o szerzenie i umacnianie świadomości ekologicznej swoich członków, kształtuje ich postawy w kierunku troski o ochronę wód, brzegów akwenów, ziemi i atmosfery. Współdziała w tym zakresie z innymi podmiotami, w tym z: organizacjami, instytucjami, samorządami i osobami fizycznymi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję