Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Rozwijanie i propagowanie inicjatyw , postaw i działań na rzecz hodowli , dokarmiania , introdukcji zwierzyny dziko żyjącej i jej bytowania , aktywnej ochrony środowiska , a także upowszechnianie wiedzy o zwierzętach dziko żyjących . Realizując założenia związane z dokarmianiem zwierzyny dziko żyjącej , zakupiono paszę treściwą - kukurydzę za kwotę 40 5500 złotych i we własnym zakresie - społecznie dokonano dokarmiania tych zwierząt . Realizując założenia związane z introdukcją gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem na naszym terenie zakupiono bażantów za kwotę 7598,93 złotych i wspólnie z myśliwymi z Koła Łowieckiego Słonka w Jaworznie wypuszczono je do obwodu łowieckiego nr 126 .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję