Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Głównym celem działalności Stowarzyszenia jest niesienie kompleksowej pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym. 1 . Cele te Stowarzyszenie realizuje poprzez: a- tworzenie alternatywnego środowiska rówieśniczego, w tym: - inicjowanie i animowanie organizacyjnych form aktywności społecznej młodzieży na rzecz siebie i swoich rówieśników w zakresie rozwoju osobistego, ze szczególnym uwzględnieniem działań związanych z osiągnięciem stanu pełnego zdrowia - wspieranie przez osoby dorosłe młodzieży w podejmowanych przez nią działaniach; b/ organizowanie czasu wolnego \(w tym wakacji i ferii\) dzieciom i młodzieży; c- udzielanie młodym ludziom pomocy w trudnych sytuacjach życiowych, w tym: - podejmowanie w środowiskach młodzieżowych działań profilaktycznych chroniących szeroko rozumiane zdrowie młodego pokolenia (profilaktyka uzależnień od alkoholu, narkotyków i innych substancji oraz zachowań); d- profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu życiowych problemów dzieci i młodzieży, w tym : - udzielanie wsparcia i pomocy specjalistycznej rodzicom; - pracę terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą zagrożoną uzależnieniem i uzależnioną; - pracę w środowiskach szczególnie zagrożonych patologią społeczną (pracę street workerów); e- edukację dzieci, młodzieży i szkolenia dla osób dorosłych (rodziców, nauczycieli\).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję