Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .WYJŚCIE DO TEATRU - W M/CU CZERWCU 2016 R 2 .OGNISKO WYJAZDOWE MIŁOSŁAWICE-KOŁO MILICZA -WYCIECZKA WYJAZDOWA INTEGRACYJNA DLA GRUPY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ STARSZYCH W WIEKU EMERYTALNYM W DNIACH 20 .SIERPIEŃ 2016 3 .SPOTKANIA KABARETU – przygotowanie członków kabaretu do uświetnienia dnia kobiet i spotkania opłatkowego. 4 .ZAJECIA TEATRALNE – praca teatralna z grupą niepełnosprawnych. 5 .WYCIECZKA ZWIEDZAMY

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000051245
  • e-mail: grazynasiechnice@wp.pl
  • Telefon: 717860985
  • Adres: UL. JANA PAWŁA II 12, 55-011 SIECHNICE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję