Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

przekazywanie dóbr żywnościowych i rzeczowych dla osób i rodzin ubogich, niezaradnych życiowo, niepełnosprawnych, ciężko chorych, matką samotnie wychowującym dzieci, rodziną wychowujące dzieci niepełnosprawne, rodziną wychowującym dzieci ciężko chore, bezdomnym, bezrobotnym, starszym o niskich świadczeniach emerytalnych, starszym o niskich świadczeniach rentowych. Organizowanie spotkań okolicznościowych takich jak dzień kobiet, dzień dziecka, święta bożego narodzenia, święta wielkanocne i tym podobne, na których choć na chwile ludzie zapominają o trudach życia i przypominają sobie rodzinną atmosferę. Na ważniejsze święta takie jak boże narodzenie bądź Wielkanoc przygotowywane są paczki żywnościowe i małe upominki.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000050939
  • e-mail: ttossamarytanin@onet.pl
  • Telefon: 426877280
  • Adres: UL. REWOLUCJI 1905 R. 18/33, 90- 207 ŁÓDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję