Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

XIV Warsztaty Twórcze Niepełnosprawnych Osób.W dniach 08-11 sierpnia 2016r. w Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie gmina Czarna Białostocka odbyły się warsztaty,w których udział 25 osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Większość uczestników zakwaterowana była siedzibie Centrum Rękodzieła . Uczestnicy którzy z różnych przyczyn nie mogli nocować na miejscu , dowożeni byli Busem, udostępnionym nieodpłatnie z Urzędu Miejskiego. Wiodąca nową techniką była sztuka origami oraz zajęcia z gliną Ostatniego dnia warsztatów uczestnicy wyjechali do Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy Białostockiej w celu zwiedzenia przejścia granicznego z Białorusią. W ciągu kilku godzin mieli okazję obejrzeć monitoring przejścia granicznego na żywo, sprzęt niezbędny,w który zaopatrzony jest funkcjonariusz pracujący na granicy, pokaz pokaz tresury psów tropiących, magazyn broni itp. Koszt zadania sfinansowany został ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji osób Niepełnosprawnych za pośrednictwem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białymstoku, Urzędu Miasta w Czarnej Białostockiej oraz środków własnych Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Razem" W Czarnej Białostockiej uzyskanych z 1% podatku dochodowego

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję