Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie szkolenia sportowego dla dzieci i młodzieży w trzech grupach szkoleniowych. Każda z grup miała zajęcia sportowe w wymiarze 2 razy w tygodniu po 1,5 godz. Organizacja zapewniała prowadzenie zajęć pod okiem trenera instruktora oraz zapewniała sprzęt sportowego. W zajęciach dla najmłodszej grupy wiekowej uczestniczyło w sumie ok 40 młodych chłopców choć jak wiadomo liczba ta zmieniała się. Grupy ćwiczące uczestniczyły w rozgrywkach sportowych organizowanych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej natomiast najstarsza grupa seniorska w okresie zimowym dodatkowo w rozgrywkach amatorskiej ligi piłki halowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję