Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Realizacja projektów edukacyjnych i profilaktycznych: - "Pięć zmysłów" - dotacja 2.000,00 zł ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich; - "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Zaangażuj, a zrozumiem i nauczę się" - dotacja 2.000,00 zł z Nidzickiego funduszu Lokalnego w ramach programu "Działaj Lokalnie; - "Razem możemy więcej034a" – dotacja 1.500,00 zł z Fundacji Banku BZ WBK w ramach programu „Bank Dziecięcych Uśmiechów"; - III Spartakiada „Sport i zabawa to świetna sprawa!” - dotacja 1.102,00 z PFRON w ramach organizacji sportu, kultury i turystyki osób niepełnosprawnych; - "Nie biorę034a - Jutro też nie wezmę034a" - realizacja projektu edukacyjno- profilaktycznego we współpracy z MOPS i GKRPA w Nidzicy \(wsparcie rzeczowe realizacji projektu - artykuły spożywcze, artykuły plastyczne i papiernicze, autokar na wycieczkę dla dzieci na łączną kwotę 1.500 zł) 2 . Organizacja zajęć socjoterapeutycznych, rozwijających zdolności i zainteresowania, zajęcia wyrównujące braki edukacyjne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję