Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zadanie realizowane było w następujących zakresach: - Zajęcia integracyjne podejmowane w różnych sytuacjach wychowawczych w świetlicy oraz w czasie zajęć poza placówką. Odbywały się one na początku tworzenia grupy, w sytuacji pojawiania się nowych dzieci, przy okazji zajęć grupowych itp. Były to m.in. rozmowy grupowe, wspólne zabawy, przygotowania do imprez i konkursów, wyjścia poza świetlicę i uczestnictwo w różnych sytuacjach z tym związanych, wyjazd na wycieczkę. - Działania opiekuńczo- wychowawcze, które dotyczyły bezpośrednio dzieci: - diagnozowanie ich potrzeb, sytuacji szkolnej i

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000050367
  • e-mail: zglomski@wp.pl
  • Adres: UL. KOŚCIUSZKI 23, 87-100 TORUŃ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję