Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Okazywała pomoc w spotkaniach białoruskiej opozycji i społecznych organizacji republiki Białoruś na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w biurze i ośrodku fundacji "PATRIA". Fundacja "PATRIA" pracowała w ścisłym kontakcie z aktywnymi działaczami białoruskiej opozycji, człąkami społecznych organizacji Białorusi i człąkami Związku Polaków na Białorusi (ZP0c37f. Organizowywała spotkanie polskich przedsiębiorców z zagranicznymi kolegami. Podszyjmowała kontakty ze Związkiem polaków Białorusi i Kazachstana. Placówka fundacji "PATRIA" stała się przytółkiem, jak czasowym, tak i stałym dla wielu imigrantów polskiego pochodzenia z Białorusi i Ukrainy w ogólnej liczbie 22 osoby. Na placówce fundacji organizowywała spotkania czasowo przybywających Polaków z- za wschodniej granicy, przeważnie z Białorusi i Ukrainy. Działania fundacji "PATRIA" w sferze sportowej stosowali się przeważnie w organizacji uwielbicielskich wyścigów rowerowych z zapoznaniem się jednoczasdową z otoczeniem krajobrazów terenu, organizowywała turnei szachowe. jednym z kultórowych przecięwzięć można odznaczyć organizowanie stałej wystawy obrazów sztuki malarskiej malarza artysty Dzmitry Iwanowskiego, Skrżyński i nnych twórców. Fundacja "PATRIA" prowadziła przygotowania dla przyjazdu repatriantów i imigrantów. Przybywającym Polakom pomagała w załatwieniu spraw w instytucjach państwowych i niepaństwowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję